Skúste niečo kreatívne

Nikdy som nebola človek, ktorý by sa príliš zaoberal našou planétou a tým, ako by sme sa mali starať o všetko, čo je okolo nás. Ale na druhej strane, niečo, nad čím som sa vždy zamýšľala, boli peniaze. Znie to možno trochu povrchne, ale pravdou zostáva, že všetci väčšinou myslíme práve na peniaze. Bohužiaľ, inak to proste nie je a nebude. To, že popri tom sa dá aj chrániť príroda, je v podstate len veľmi príjemný bonus. Bonusom je však aj to, keď môžete urobiť niečo pre seba. Nikdy by som si nepomyslela, že si budem chcieť niekedy vyrobiť nábytok alebo ho teda určitým spôsobom prerobiť.

pohovka
 
Nikdy som nebola veľmi kreatívna a to je jeden z dôvodov, na ktorom mi vždy veľmi záležalo. Vždy som musela byť s niekým, kto mal nápady a kto sa vedel správať lepšie ako ja. Inak by ma to asi príliš nebavilo. Na druhej strane som rada, že som sa nakoniec dokázala aj realizovať a myslím si, že som to urobila celkom slušne, keďže som dokázala urobiť všetko preto, aby som svoj nábytok udržala v perfektnom stave. Dovolím si povedať, že teraz už vydrží naozaj roky, a to len vďaka tomu, že som pohla rozumom.

čalouněný polštár
 
Asi nikto by neveril, že práve poťahová látka dokáže to, čo niekedy nevie opraviť naozaj nikto. Preto si myslím, že človek vlastne toho k šťastiu až tak veľa nepotrebuje. Určite je lepšie, keď dokáže niečo vynoviť alebo vyrobiť sám a urobiť pre to úplne všetko, čo sa len dá. Možno som nikdy nebola príliš kreatívna, toto ma to však naučilo. A dokonca tak, že nielen, že pomáham svojej peňaženke. Pomáham mojej kreativite a pomáham aj planéte. A to je niečo, na čo by sme mali myslieť vždy, keď niekam ideme a keď sa snažíme urobiť niečo navyše. Myslím si, že toto by malo byť dôležité. Ostatné veci sa vždy nejako podajú, keď človek naozaj chce. A chcieť je niekedy presne to, čo vám môže úplne stačiť.