Medzi veľmi vzrušujúce a zároveň unikátne sexuálne zážitky patrí v poslednom období tantrická masáž pre ženy. Ide o spojenie celotelovej masáže uvoľňujúcej svalstvo, stres či napätie s intímnou masážou zameranou na sexuálnu energiu a jej využitie pre celé telo. Súčasťou masáže môže byť aj sexuálne dráždenie s vyvrcholením na záver.
Tantra masáže pre ženy nie sú typickými masážami, takže nie je možné ich absolvovať všade, sú na to určené tantra salóny. Tie dnes môžete nájsť nielen vo veľkých mestách typu Bratislava či Žilina, ale už aj v menších okresov. Erotické a tantra masáže Lipany Privatportal si určite vyberte. Výber je teda dostatočne široký.
Nakoľko je téma tantrických masáží pre ženy zaujímavá, no zároveň stále tak trocha tabu, rozhodol som sa jej venovať detailný článok. Nájdete v ňom informácie o tom, ako prebieha, aké techniky do nej patria, aké má výhody a tiež aj to, od čoho závisí jej plné užitie si.
Pod pojmom tantra masáž si najčastejšie ľudia predstavia erotickú masáž, no nie je tomu úplne tak. Ide o celotelovú masáž so zameraním na sexuálnu energiu a vitalitu, ktorej súčasťou môže byť aj intímna masáž joni, čiže prakticky masáž pošvy a jej okolia.
 

masérka, salón

Tantra masáž predstavuje špecifické spojenie viacerých masážnych techník spolu s tantrickým učením, významom masáže je ale využitie sexuálnej energie pre celé telo
 Súčasťou masáže môže byť po predošlej dohode aj špeciálna masáž zameraní na oblasť panvy a jej sexuálnu stimuláciu
 Prirodzenou odpoveďou na túto stimuláciu môže byť aj dosiahnutie orgazmu
Tantra masáž predstavuje unikátny spôsob uvoľnenia celého tela, ale aj mysle. Prijímateľ masáže nemusí robiť vôbec nič, môže precítiť masáž, viacero jej techník podporuje aj hlboké dýchanie a maximálnu relaxáciu svalstva aj mysle. To, že príde k sexuálnej stimulácii a vyvrcholeniu, je len prirodzeným dôsledkom využitia sexuálnej energie.
Aké výhody má tantra masáž pre ženy? Toto sú tie najvýznamnejšie:
 za predpokladu, že budete masáž absolvovať pravidelne a dlhodobo, môže zlepšiť prekrvenie intímnej oblasti a zvýšiť jej vzrušivosť
pozitívny vplyv má aj na celkové uvoľnenie tela a mysle, tiež na budovanie vitality a sexuálnej vzrušivosti
 tantra masáž môže pomôcť ženám lepšie spoznať svoje telo zo sexuálneho hľadiska a zistiť, aký typ stimulácie alebo dráždenia ich najviac vzrušuje
Toto je najbežnejší postup tantra masáže pre ženy:
 Úvodný rituál: Na úvod je možné absolvovať sprchu alebo kúpeľ pre úvodnú očistu tela a maximálne uvoľnenie. Následne dostanete šatku zvanú sarong a postavíte sa pred maséra či masérku kvôli úvodnému tantrickému rituálu. Počas neho nemusíte robiť nič, len vnímať dotyky. Po úvodnom rituáli si ľahnete na špeciálny matrac.

tužba

 Samotná tantra masáž: Priebeh tantrickej masáže je zameraný na celkové uvoľnenie tela a rozprúdenie sexuálnej energie. Na úvod ide o priamu masáž, neskôr sa prikladajú teplé uteráky na telo k postupnému uvoľneniu a upokojeniu. Nasledujú individuálne masérske techniky pomocou teplého oleja, kožušín či pierok.
 Masáž so zameraním na intímne partie: Ak je súčasťou masáže po predošlej dohode aj zameranie na intímne partie, po celotelovej masáži sa prechádza k masáži v lone. Najprv sa masíruje len okolie pošvy, neskôr sa pristúpi aj k priamej stimulácii pošvy a v prípade záujmu aj jej vnútra. Masáž je veľmi jemná a energizujúca.
 Záver a uvoľnenie: Po ukončení hlavnej masážnej časti nasleduje celkové uvoľnenie na záver. Počas záveru môžete ešte prijímať jemné dotyky a hladenie, ktoré budú postupne odznievať. Na samotný záver zostanete osamote pre úplné uvoľnenie a spracovanie sexuálnej energie uvoľnenej masážou. Možné sú aj záverečný kúpeľ či sprcha.